رتبه IQ ایرانیان در جهان

رتبه ایرانیان


نقشه ای که می بیند میانگین آی-کیو IQ مردم دنیا را نشان می دهد این نقشه بر اساس اطلاعات ارائه شده در کتاب IQ and Global Inequality در ویکی پدیا منتشر شده است. نشان دهنده بالاترین میانگین آی کیورنگ بنفش می باشد و قرمز تیره پایین ترین میانگین آی کیو را نشان می دهد.

ضریب هوشی ایرانیان
ایرانیان با ضریب هوشی 84 تقریبا در رتبه 98 دنیا قرار دارند. از جمله مللی که از نظر ضریب هوشی با ایرانیان در یک رده قرارگرفته اند می توان به :افغانی ها با ضریب هوشی 84 پاکستانی ها با ضریب هوشی 84 کلمبیایی ها با ضریب هوشی 84 و چند کشور عربی دیگر از جملهعربستان - امارات – و ... اشاره کرد .
(ایران از نظر کیفیت زندگی تقریبا در رتبه 110 دنیا قرار دارد. )
ضریب هوشی همسایگان ایران
ترکها با ضریب هوشی 90 تقریبا در رتبه59 دنیا قرارگرفته اند.
عراقی ها با ضریب هوشی 87 تقریبا در رتبه 76 دنیا قرار گرفته اند .
ترکمنها با ضریب هوشی 87 تقریبا در رتبه 76 دنیا قرار گرفه اند .
 

در زیر بالاترین رتبه IQ دربین کشورهای  جهان رو  می بینید:

1. Hong Kong

2. Singapore

3. North Korea

4. South Korea

5. Japan

6. Taiwan

7. China

8. Italy

9. Iceland

10. Mongolia

11. Switzerland

12. Austria

13. Luxembourg

14. Netherlands

16. United Kingdom

17. Germany

18. Belgium

19. Canada


20. Estonia

21. Finland

22. New Zealand

23. Poland

24. Sweden

25. Andorra

26. Spain

27. Australia

28. Czech Republic

29. Denmark

30. France

/ 5 نظر / 6 بازدید
محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل]ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل] [گل]امام جواد علیه السلام فرمودند: [گل] [گل] [گل] [گل]نعمتی که برای آن شکر گزاری نشود، مانند گناهی است که آمرزیده نگردد. [گل] [گل] [گل] [گل]ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ پروردگارا قاصرم در شکرت، تو را شاکرم به شایستگی شکرت[گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

کوروش

شما خیلی زیبا هستی [خجالت]

میلاد

من مطمعنم تقلب شده,اصا باید طرح سرشماری هر ایرانی یک انیشتین اجرا شه عراق بزنه جلو ما والله حیفه جدی باید در زمینه توجه به ای کیو از مدت ها قبل از تولد برنامه ریزی شه تو کشور اگه برنامه ی خاصی برای ارتقا ای کیو صورت بگیره واقعا در 40 سال اینده اگه خدا بخواهد ایران از برجستته ترین کشورها میشه نه مث الان که عراق جلو ما باشه ای خدا درد دلمو به کی بگم اصا خود شما,خدایی چند نفر پیش از تولد یه برنامه ویزه برای بارداری وداشتن بچه با علامت استاندارد داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سحر

سلام.... و خدا قوت اصلا اینجوری نیست.... باور نکنید لینکش رو میذارم http://www.asemoni.com/science/cognizable/iranian-iq-in-the-world

ارش

عوصش ما هم در نفت و گاز اولیم اری ما هم در نفت گاز اولیم اگه خدا ما رو دوست نداشت که اینقدر به ما نفت و گاز نمی داد